Grand İstanbul Airport Hotel
Arnavutköy Otel

Arnavutköy Otelleri

Arnavutköy’de konaklamak istiyor ve Arnavutköy otelleri hakkında bilgi almak istiyorsanız otelimizi kontrol etmelisiniz. Sizlere sunuğumuz çok sayıda hizmet ile otellerimizi çok seveceksiniz.

Arnavutköy En Ucuz Otel Fiyatları

Arnavutköy en ucuz otel fiyatlarını merak ediyorsanız otellerimiz size göre. Otellerimiz Topkapı Sarayı, Süleymaniye Camii gibi çoğu tarihi, Kapalı Çarşı, ve benzeri turistik yere yakındır. Ücretli kahvaltı ve günlük kat hizmetlerimiz ile sizlere sunuyoruz. Otelimize gidiş ve dönüş için taksi ve transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Hava alanına kolay ulaşım sağlıyoruz. 7/24 rezervasyon hizmetimiz mevcuttur. Lobide bulunduğunuz zaman içerisinde ikram ettiğimiz kahve ve çaylar da hizmetimize dahildir.

Grand İstanbul Airport Hotel Oda Fiyatlarımız şu şekildedir.

  • Tek kişilik oda geceliği 140 TL,
  • İki kişilik oda (Twin) geceliği 160 TL,
  • Çift kişilik oda geceliği 180 TL,

Üç kişilik oda geceliği 200 TL olarak fiyatlandırılmaktadır

Arnavutköy Merkez Otel

Grand İstanbul Airport Hotel’i seveceksiniz. Otelimiz İstanbul Arnavutköy merkez otel alternatifleri arasında en elit otellerdendir. Personellerimiz birden fazla dil bilmektedir. Her daim oda hizmetçileri hizmetinizdedir. Ücretsiz kablosuz internetimiz mevcuttur.

Arnavutköy Butik Otelleri

İstanbul Arnavutköy’de elit bir konaklama için Arnavutköy butik otelleri arasında yer alan otelimiz sizler için en iyi seçenek olacaktır. Aileler için özel odalarımız vardır ve yan yana odalar ile çocuklu ailelere rahat bir konaklama sağlıyoruz. Günlük olarak verdiğimiz hizmetler arasında; kaliteli televizyon kanallarımız, ayrı oturma gruplarımız kat temizliği ve ücretsiz kozmetik ürünleri mevcuttur.

Arnavutköy Airport Hotel

Çok sayıda hizmet verdiğimiz otelimizde çokça dil bilen personellerimiz mevcuttur ve müşterilerimizin memnuniyetini oldukça çok önemseriz. Arnavutköy airport otel dendiğinde akla gelen ilk adres olmaktan gurur duyuyoruz. Çeşit çeşit odalarımız bulunmaktadır. Tek kişi için economy ve deluxe tek kişilik oda çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Deluxe çift kişilik, iki ayrı yataklı, aile, üç kişilik, dört kişilik odalarımız da mevcut.

Arnavutköy Pansiyon

İstanbul Arnavutköy pansiyon seçenekleri arasında en kaliteli otel olmaktan duyduğumuz gururla birlikte sizleri grand İstanbul Airport Otel’e bekliyoruz.

 

Open chat
Merhabalar
Grand İstanbul Airport Hotel' e Hoşgeldiniz..
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
Powered by