Başakşehir Çam ve Sakura Devlet Hastanesi Otelleri

İstanbul birçok farklı amaçla şehir dışından ve ülke dışından gelen misafirlerine kucak açmaktadır. Bu güzide şehir turizm amaçlı ziyaret edildiği kadar, sektörel ziyaretler ve sağlık turizmine de ev sahipliği yapar. Bu durumda birçok kişi turizm amaçlı oteller yerine makul fiyatlar ile konforlu bir konaklama sağlayacak otelleri tercih edecektir. Dem İstanbul Hotel, konuklarına makul fiyatlar ile evlerinde ki konforu sunmayı amaçlayan güzide otellerden birisidir.

Başakşehir Çam ve Sakura Devlet Hastanesi Yakın Otelleri

Grand İstanbul Airport Hotel, Güneşli’de yer alan merkezi konumu ile dikkat çeker. Birçok iş merkezi, Tüyap, fuar alanı ve sağlık merkezine yakın konumdadır. İstanbul’un iş ve sağlık anlamında merkezinde yalan otel, toplu taşıma ve havalimanına yakınlığı ile de dikkat çeker. Yeni İstanbul Havalimanına yalnızca 25 dakikalık mesafesi ile misafirlerinin İstanbul’un keşmekeşine girmeden sakin bir gece geçirmelerini amaçlamaktadır.

Başakşehir Çam ve Sakura Devlet Hastanesi Otel

Grand İstanbul Airport Hotel yerli ve yabancı müşterilerine uygun fiyat ile üstün hizmet anlayışını kendisine misyon edinmiştir.

Otel içerisinde;

  • 24 saat hizmet bulunmaktadır,
  • Kaliteli yemek servisi ve restaurant hizmeti,
  • Odalarda TV, fön makinesi, klima gibi tüm ihtiyaçlar bulundurulur,
  • Transfer ve taksi hizmetleri yer almaktadır,
  • 4 yıldızlı konfor ile teknolojik odalar,
  • Emanet kasa, kuru temizleme ya da ütü gibi farklı hizmetler, bulunmaktadır.

Grand İstanbul Airport Hotel müşterilerinin İstanbul ziyaretlerinde yalnızca amaçlarını odaklanmalarını geriye kalan bütün gereklilikleri kendilerine bırakmalarını amaçlar

Grand İstanbul Airport Hotel konuklarının İstanbul’da konaklama denilince ilk aklına gelecek olan konum olmayı amaçlamaktadır. Bu sebeple üstün hizmet anlayışını, güler yüzlü personel ile birleştirerek hizmet verir.

Konaklama alanında on yılı aşkın tecrübesi bulunan Grand İstanbul Airport Hotel ekibi 2020 yılında sıfırdan yapılan güvenlikli ve konforlu dört yıldız sahibi oteli ile müşterilerine hizmet vermeye hazırdır. Gerek kısa süreli gerekse de uzun süreli konaklamalarda müşterilerine ekonomik bir seçenek ile konforu birleştiren otel, birçok ticaret merkezine de 10 dakika mesafede yer almaktadır. Aynı zamanda otogara da yakın mesafesi ile dikkat çekmektedir.

Başakşehir Çam ve Sakura Devlet Hastanesi Otel Fiyatları

Misafirlerimize sunduğumuz güncel fiyatlarımız şunlardır;

  • Tek kişilik oda 180 TL
  • Çift kişilik oda 210 TL
  • Üç kişilik oda 250 TL

Olarak belirlenmiştir. Üç kişilik aileler ya da arkadaş grupları için üç kişilik odalarımız kişi başı fiyatları daha hesaplı olmaktadır.

Open chat
Merhabalar
Grand İstanbul Airport Hotel' e Hoşgeldiniz..
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
Powered by