CNR Expo fuar merkezine yakın uygun otel fiyatları konusuna geçmeden önce bulunduğumuz bölgeden biraz bahsedelim. Bu bölge havaalanlarına yakın bir konumda olduğu için otel yatırımlarının fazlaca olduğu bir bölgedir.

Özellikle CNR Expo Fuar merkezi gerek yurt içi gerekse yurtdışı organizasyonlarla bölgede sürekli bir hareketlilik oluşmasını sağladı. Yılda yaklaşık 45 haftası dolu olan fuara yurtdışından gelen ziyaretçileri, firma çalışanlarını, firmaların iş birliği yaptığı ortak firmaları ve ilgilendiği konuyla ilgili bir fuarın olduğu görüp orayı ziyaret etmek isteyen halkı düşünün. Orada ki insan potansiyelini, ziyaretçi sayısını bir düşünün.

Fuarlarında genellikle en az 3 gün sürdüğünü hesap edersek ve buraya gelenlerin ciddi bir kısmı şehir dışından geldiğini düşünürsek buraya bu kadar otelin yapılması gayet normal değil mi?

Bizde Grand İstanbul Airport Hotel olarak, başta fuar alanı olmak üzere merkezi birçok yere yakınlığımız sayesinde fazlaca yoğun talepli müşterilerimizi ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Bulunduğumuz konum itibari ile CNR Expo fuar merkezine araçla 12 dk. mesafede yer alıyoruz. Atatürk Havaalanına da çok yakındık. Ancak malumunuz orası kapanarak yeni İstanbul havalimanı açıldı. Oraya da 35 dakikalık mesafedeyiz. Diğer Fuar Merkezi Tüyap Fuar alanına 25 dk.. Dünya ticaret merkezine 12 dk. gibi çok kısa mesafelerde pek çok önemli yerin kesiştiği noktada bulunuyoruz.

CNR Expo Fuar Merkezine Yakın Otel Fiyatları

Odalarımız, Tek kişilik, çift kişilik, üç kişilik ve tek yataklı 2 kişilik odalar olarak çeşitlilik mevcuttur. 24 saat boyunca her sorununuz için resepsiyon hazırdır. Ücretsiz kullanılabilecek internet mevcuttur. Dilerseniz küçük bir ek ücret ile hava alanı transferi yapılmaktadır. Aynı şekilde ücreti mukabilinde kuru temizleme ve çamaşırhane hizmeti de vardır.

Odalarda telefon, klima, mini dolap sabittir. Dil bilen personeller sayesinde iletişimde sorun yaşamazsınız. Günlük olarak oda temizliği de aksatılmadan yapılır. Resepsiyonda emanet kasa hizmeti de mevcut olup, her şey siz değerli misafirlerimizin daha kaliteli, konforlu ve huzurlu bir gün geçirip dinlenmeniz için yapılıyor.

 

Odalarımız

$140.00 per / night
$180.00 per / night
$160.00 per / night
$200.00 per / night

 

[/vc_column][/vc_row]

İletişim

Open chat
Merhabalar
Grand İstanbul Airport Hotel' e Hoşgeldiniz..
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
Powered by