Ekonomik, Hijyenik ve Konforlu Oteliniz Grand Istanbul Airport

İstanbul Atatürk Havalimanı’na yakın, Güneşli’de yer alan Grand Istanbul Airport Hotel, CNR Fuar Merkezi, İstoç, Tekstilkent – Giyimkent ve bir çok ticaret merkezine sadece 10 dakika mesafede olması nedeniyle özellikle kısa süreli iş ziyareti yapmak ayrıca ekonomik bir konaklama isteyen misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Otelimiz yeni açılan Yeni İstanbul Havaalanına sadece 25 dakika mesafededir.

24 saat resepsiyon ve rezervasyon imkânı bulunan otelimizde, ücretsiz otopark, ücretsiz sınırsız internet erişimi, her odada televizyon yayını, klima ve çay-kahve yapma imkanı ve çalışma masası sunmaktadır.

Uygun fiyat ve kaliteli konaklama konusunda bölgesinde rakipsiz olan Grand Istanbul Airport Hotel, her İstanbul ziyaretinizde nerede konaklamayı düşünmemenizi sağlayacak şekilde donatılmıştır. Personellerimizin güler yüzlülüğü sayesinde başka şehirde ki evinizde gibi hissedeceksiniz.

Konumu itibari ile İstanbul’un merkez noktasında bulunan otelimiz, yeme-içme mekânları, turistik yerler, iş merkezleri, otogar ve havalimanlarına yakın olması nedeniyle iş ziyaretinde bulunanlar, öğrenciler, kısa süreli konaklama yapan misafirlerimizin vazgeçilmezi hâline gelmiştir.

10 yılın tecrübesi ile misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak profesyonel bir konaklama hizmeti sunuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
İSTANBUL’DAKİ FUAR ALANLARI, TİCARET MERKEZLERİ VE ŞEHRİN YER ALANINA RAHAT ULAŞIM İMKANI SAĞLAYAN LOKASYONDA BULUNAN GRAND ISTANBUL AIRPORT HOTEL, İSTANBUL’DAKİ EVİNİZ…
Open chat
Merhabalar
Grand İstanbul Airport Hotel' e Hoşgeldiniz..
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
Powered by