Halkalı Otel

İş görüşmesi veya tatil için İstanbul’a geldiğinizde kalacak hijyenik, elit ve profesyonel bir otel arayacaksınız. Halkalı otel aramanızda çok sayıda otel bulacağınız doğrudur ancak verilen hizmet çokluğu ve uygun fiyatı ile Grand İstanbul Airport Otel tam sizlere göre olacaktır.

Halkalı Otelleri

Halkalı otelleri konumdan dolayı daha çok tercih edilir. Grand İstanbul Airport Otel olarak verdiğimiz hizmetler ile farkımızı gösteriyoruz. Müşteri odaklı hizmet vizyonumuz ile çokça tercih edilen ve memnun kalınan bir otel olmuştur.

Halkalı Otel Fiyatları

Halkalı otel fiyatları konumu doğrultusunda yüksektir fakat biz Grand İstanbul Airport Otel olarak sizlere en uygun fiyata konaklama şansı veriyoruz.

  • Tek kişilik oda geceliği 140 TL,
  • İki kişilik oda (Twin) geceliği 160 TL,
  • Çift kişilik oda geceliği 180 TL,
  • Üç kişilik oda geceliği 200 TL olarak fiyatlandırılmaktadır.

 

Halkalı Suit Otel

Halkalı süit otel kendinizi şımarmanıza olanak sağlayacaktır. Suit otellerimiz en seçkin insanlar için hazırlanmıştır. Klimalı ve ses geçirmeyen odalarımız ile rahatsız edilmek istenmeyen çiftler için idealdir. Günlük meyve ve restoran servisimiz bulunmaktadır. 24 saat hizmetinizde olan personeller ve vale servisimiz ile sizleri bekliyoruz. Koronavirüse dair aldığımız tedbirler hakkında içinizde bir sıkıntı olmasın. Tüm personellerimiz var güçleri ile tedbir alıyorlar.

Halkalı Pansiyonlar

Uygun fiyata otel bulmak için halkalı pansiyonlar ilanları arasında kaybolmayın. Grand İstanbul Airport Otel sizin için burada. Hizmetimiz şaşırılacak kadar ucuz olduğunu da söylemeliyiz. Memnun kalacağınız bir deneyim için çalışıyoruz.

Odalarımız

$140.00 per / night
$180.00 per / night
$160.00 per / night
$200.00 per / night
[/vc_row]

İletişim

Open chat
Merhabalar
Grand İstanbul Airport Hotel' e Hoşgeldiniz..
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
Powered by