Başakşehir Otelleri

Şehir otelleri birçok farklı amaçla konuk ağırlamak amacıyla inşa edilmektedir. Bu oteller kimi zaman Fuar, kimi zaman sağlık turizmi kimi zaman ise gezi ve seyahat amacıyla tercih edilmektedir. Konuklarını en iyi şartlarda ağırlamayı amaçlayan Grand İstanbul Airport Hotel, misyon ve vizyonunu bu kapsamda belirlemiş ve 2020 yılı itibari ile hizmet vermeye başlamıştır. Grand İstanbul Airport Hotel’in vizyonu müşterilerinin İstanbul ziyareti denilince ilk akla gelen marka olmaktır.

Başakşehir otelleri arasında kendisini müşteri memnuniyetine adamış olan Grand İstanbul Airport Hotel uygun fiyat avantajı, 24 saat rezervasyon şansı ile müşterilerine hizmet vermektedir. İstanbul havalimanına sadece 25 dakika mesafesi ile konuklarına hızlı ulaşım sunmaktadır. Aynı zamanda İstanbul’un yoğun trafiğine uğramadan misafirler otele yerleşme imkanı bulabilir.

Başakşehir Otel

Başakşehir otel seçenekleri arasında kendini ön plana çıkaran Grand İstanbul Airport Hotel, İstanbul Güneşli’de yer almaktadır. Birçok ticaret merkezine en fazla 10 dakikalık mesafede bulunan otel aynı zamanda, İstanbul’un merkezi konumlarından birisindedir.

Başakşehir Otel Fiyatları

Grand İstanbul Airport Hotel, Başakşehir otel fiyatları arasında dört yıldızlı konfor seviyesi ile dikkat çekmektedir. Makul fiyatlarla en iyi hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiştir. Otel İstanbul’da her türlü turistik merkeze ulaşım kolaylığı sunabilmektedir. İstanbul ziyaretlerinin vazgeçilmesi Grand İstanbul Airport Hotel’da konaklamaktır.

Misafirlerimize sunduğumuz güncel fiyatlarımız şunlardır;

  • Tek kişilik oda 180 TL
  • Çift kişilik oda 210 TL
  • Üç kişilik oda 250 TL

Olarak belirlenmiştir. Üç kişilik aileler ya da arkadaş grupları için üç kişilik odalarımız kişi başı fiyatları daha hesaplı olmaktadır.

Başakşehir Yakın Oteller

Başakşehir yakın otelleri arasında kültür ve iş turizmi amacıyla en fazla kullanılan otellerdir. Grand İstanbul Airport Hotel’de yer alan merkezi konumu ile, yerli ve yabancı bütün müşterilerine yüksek misafir memnuniyeti sağlamayı kendine misyon edinmiştir. Otel, misafirlerine yüksek konfor ve iyi hizmeti, güler yüzlü personel ile sağlamak amacıyla çalışmaktadır.

Başakşehir Devlet Hastanesi Otelleri

Birçok insan sağlık turizmi amacıyla da İstanbul’u ziyaret etmektedir.

Başakşehir devlet hastanesi otelleri arasında yer alan Dem İstanbul Hotel;

  • 24 saat resepsiyon hizmeti,
  • Ücretsiz otopark,
  • Ücretsiz sınırsız internet,
  • Her odada klima,
  • Çay ve kahve yapma malzemeleri,
  • Sınırsız TV yayını gibi özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Böylelikle sağlık amacıyla gelen misafirler, kendilerini evlerinde hissederek otel konforunda konaklama imkanı bulur.

Open chat
Merhabalar
Grand İstanbul Airport Hotel' e Hoşgeldiniz..
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
Powered by