İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Otelleri

İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Bakırköy’de bulunan, uluslararası ticaretin entegrasyon merkezidir. Ülkemiz için son derece önemli olan bu merkez, ticari bilgilendirme ve Pazar araştırması konusunda, küçük, orta ve büyük işletmelere bilgi veren, öncülük eden kuruluştur. Üstelik hem ülkemizdeki, hem de ülkemize yatırım yapmayı hedefleyen yabancı girişimcileri destekleyen bir yapısı vardır. Dolayısıyla ticaret merkezine yılın her dönemi bir akın söz konusu olmaktadır.

Grant İstanbul Airport Hotel olarak, İstanbul ticaret merkezine yakın konumumuz sayesinde, sizleri konuk etmekten mutluluk duyuyoruz. Ticaret merkezinde olan iş akışınızın, trafik gibi sebeplerden kaynaklı sekteye uğramasını elbette istemezsiniz. İşte tam da bu noktada sizlere müthiş bir avantaj sunan konaklama tesisimiz, ticaret merkezine birkaç dakikalık uzaklıkta yer alıyor.

Dünya Ticaret Merkezi Yakınındaki Oteller

Toplam 36 odamız ile sizlere, sevdiklerinize ve ailenize hizmet vermekten onur duyuyoruz. Hijyen ve müşteri memnuniyeti konusunda hassas olan tesisimiz, dünya ticaret merkezine en yakın otellerden bir tanesidir. 25 tane çift kişilik, 6 tek kişilik, 5 üç kişilik oda seçeneklerimiz sayesinde, iş görüşmeleriniz ya da toplu iş anlaşmalarınız için İstanbul’a geldiğinizde sizleri konu ediyoruz.

Otelimizde hemen her dili bilen bir personelimiz bulunuyor. Dünyanın neresinden gelmiş olursanız olun, rahatlıkla iletişim kurabilir ve taleplerinizi dile getirebilirsiniz. Ayrıca kuru temizleme, odada kahve makinası, mini dolap ve emanet gibi alternatifler sayesinde, güvenli ve rahat bir konaklama imkanı sunuyoruz.

Dünya Ticaret Merkezi Otel Fiyatları

Dünya Ticaret Merkezi, hem ülkemizden, hem de yurtdışından çok sayıda ziyaretçi alan bir nokta. Çoğunlukla toplantı şeklinde gerçekleşen bu ziyaretlere tek kişi ya da ekibiniz ile birlikte katılabilirsiniz. Konaklama anlamında, tesisimiz sizlere gerekli tüm hizmeti sunacaktır.

Dünya Ticaret Merkezi’ne yakın oteller oldukça yüksek tutarda oda fiyatları sunabilir. Bizlerden teklif almadan odanızı kiralamamanızı öneririz. Tesisimizde tek kişilik odalar 180 TL gibi cüzi bir rakamdan başlıyor. Üstelik restoranımızdaki menüler leziz yemeklerden oluşuyor ve her bütçeye uygun. Çalışan kadromuz turizm alanında yetenekli ve eğitimli kişilerden oluşuyor. Dilerseniz tesisimizin yakınlarında keyifli vakit geçirebileceğiniz AVM gibi noktalara da yürüyerek kolayca gidebilirsiniz.

Odalarımız

$140.00 per / night
$180.00 per / night
$160.00 per / night
$200.00 per / night

 

[/vc_column][/vc_row]

İletişim

Open chat
Merhabalar
Grand İstanbul Airport Hotel' e Hoşgeldiniz..
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
Powered by