İstanbul Güneşli Otelleri

Bağcılar İlçesi Güneşli bölgesinde Grand İstanbul Airport Hotel olarak hizmet veriyoruz ve konum olarak hem İstanbul havalimanına hem de çeşitli ticaret merkezlerine yakınız. Kolay ulaşım seçeneklerinin bulunması, çok sayıda misafir tarafından otelimizin tercih edilmesine neden olmaktadır.

İstanbul Güneşli otelleri olarak arama yaptığınızda, kalite, konfor ve uygun fiyat seçenekleri ile otelimiz karşınıza çıkacaktır. Otelimiz çevresinde, farklı iş yerlerinin olması, misafirlerimize avantajlar sunmaktadır.

İstanbul’a gelen ve konaklamak zorunda kalanlara, ev sahipliği yaparak, misafirlerimizin tamamına kendi evlerinde gibi hissetmelerini sağlıyoruz. Deneyimli ekiplerimiz ile en iyi hizmetleri sunuyoruz. Grand İstanbul Airport Hotel olarak, uygun fiyat seçeneklerine konforu sunuyor, misafirlerimizin otelimizin tüm imkanlarından faydalanmalarını sağlıyoruz.

Güneşli Ucuz Otel Fiyatları

Grand İstanbul Airport Hotelimiz, İstoç, Tekstilkent, Giyimkent, CNR Fuar alanı gibi önemli yerlere yakın olduğu için İl dışından gelen misafirlerin tercihi olmaktadır. Güneşli bölgesinde yer alan oteller arasında, en iyi hizmetleri en ucuz fiyatlara sunan bir otel olarak tanınıyoruz. Bizi tercih eden tüm misafirlerimize hizmet verebilmek için odalarımız, tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik olacak şekilde tasarlanmıştır.

Odalarımızın günlük fiyatlandırmaları, oda yapısına göre değişmektedir. Tek kişilik odalarımızın fiyatı 180 TL, çift kişilikler 210 TL, üç kişilikler ise 250 TL olarak belirlenmiştir. İki ve üç kişilik odalarımız aile için uygundur. Odalarımızda, rahat edebilmeniz için, klima, televizyon, saç kurutma makinası, masa, çay kahve yapma imkanları gibi seçenekler mevcuttur.

Güneşli Evren Mahallesi Otel

Bağcılar ilçesinin Güneşli Evran mahallesi hem ticaret merkezlerine hem de büyük hastanelere yakın olduğu için Güneşli Evren mahalleri otel seçenekleri biraz fazladır. Grand İstanbul Airport Hotel olarak, ticari amaçlı bölgeye gelen yerli ve yabancı tüm misafirlere en iyi hizmetleri sunabilmek için yeterli sayıda yabancı dil bilen personelimiz mevcuttur.

Otelimizde, ücretsiz sınırsız internet, ücretsiz otopark ve standart hizmetlerimiz mevcuttur. Otelimizin internet sitesini inceleyerek, ücretli ve ücretsiz tüm hizmet seçeneklerimizi görebilirsiniz. Otelimizden havalimanına gitmek için transfer talebinde bulunabilirsiniz.

Online olarak rezervasyonunuzu yapabilir ve geldiğinizde odanızın sizin için hazır olmasını sağlayabilirsiniz. Otelimizin konumundan dolayı gitmek istediğiniz her yere ulaşım imkanları daha geniştir.

 

Odalarımız

$140.00 per / night
$180.00 per / night
$160.00 per / night
$200.00 per / night

 

İletişim

Open chat
Merhabalar
Grand İstanbul Airport Hotel' e Hoşgeldiniz..
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
Powered by