İstanbul Tekstilkent Otelleri

Otelimiz İstanbul’un Tekstilkent bölgesinde bulunan oteller arasında en konforlu ve elit otellerden bir tanesidir. Firmamız gelen müşterilerine oldukça kaliteli odalar sunuyor. Firmamızın odalarının özelliği sese karşı yalıtımlı oda olmasıdır.

Dışarıdan gelebilecek gürültü ses karşısında odada kalan müşterimiz hiçbir zaman rahatsız olmuyorlar. Otelimizin odalarının konforu müşterilerimizin rahatlığı düşünülerek tasarlanmıştır. Firmamızın müşterilerimize vermiş olduğu birçok hizmet bulunuyor. Sizlere firmamızın hizmetleri hakkında bilgi vermek istiyoruz.

 • Rahat, klimalı ve konforlu odalar
 • Oda servisi
 • Lc televizyon
 • 24 saat resepsiyon hizmeti
 • Ücretsiz wifi internet
 • Günlük odaların temizliği
 • Kaliteli personeli
 • Mini dolap
 • Değerli eşyalarınızı emanet edebileceğiz kasa
 • Concierge hizmeti
 • Çay ve kahve makinesi gibi hizmetlerimiz müşterilerimizin emrindedir.

 

Firma olarak otelimizde kalan müşterilerimizin her zaman rahat etmesini sağlamak firmamızın vizyonudur. Saymış olduğumuz hizmetler hiçbir ek ücret içermiyor. Fakat ek ücret içeren ücretli hizmetlerimi bulunuyor. Onların neler olduğunu sizlere söylemek istiyoruz. Çamaşırhane ve kuru temizleme hizmeti ek ücret gerektirir.

Tekstilkent Otel Fiyatları

Firmamız müşterilerine her zaman kaliteli hizmetin dışında uygun fiyatlarla konaklama hizmeti veriyor. Normal odalarımız olduğu gibi özel suit odalarımız mevcuttur. Normal oda ile suit oda arasında her bakımdan farklar bulunuyor. Hem fiyat olarak, hem de hizmet olarak birbirinden farklıdır. Ama otelimiz konaklama hizmeti veren müşterilerimize konaklama fiyatını uygun bir fiyatta sunuyor. Müşterilerimiz bu fiyatlarımızdan son derece memnun oluyorlar. Sizde Tekstilkent bölgesinde bulunan otelimize misafir olmak isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Tekstilkent Bölgesi Otelleri

Firmamız Tekstilkent bölgesi tarafında bulunan ve müşterilerine hizmet veren otellerden bir tanesidir. Otelimizin bulunduğu konumda Ihlamur Alışveriş Merkezi bulunuyor. Eğer otelimizde konaklıyorsanız ve etrafı gezmek istiyorsanız alışveriş merkezine gidebilirsiniz. Alışveriş merkezinden alışveriş yapmanız ve diğer imkanlardan faydalanma şansınız bulunuyor.

Otelimize Güneşli Alışveriş Merkezi yakın bir konumda bulunuyor. Otelimize 10 dakika mesafede bulunan açık sanat yerine gidebilirsiniz. Otelimizin yanında ve yürüyüş mesafesinde bulunan Kubban Gaziantep Mutfağına gidebilirsiniz.

Otelimiz 2015 yılında hizmete girmiş bir oteldir. Toplam 36 tane odamızla müşterilerimize hizmet veriyoruz. Otelimizde konaklıyorsanız ve havalimanına gitmek istiyorsanız transfer hizmetimiz bulunuyor. Transfer hizmetini kaliteli araçlarımız ile yapıyoruz.

 

Odalarımız

$140.00 per / night
$180.00 per / night
$160.00 per / night
$200.00 per / night

 

İletişim

Open chat
Merhabalar
Grand İstanbul Airport Hotel' e Hoşgeldiniz..
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
Powered by