İstanbul gibi büyük bir şehirde makul fiyatlı otel bulmak son derece zordur. Aynı zamanda makul fiyatlı otel bulmak adına çok uzun süre araştırma yapmak da gerekecek, bu da ciddi bir zaman kaybı ve külfet anlamına gelecektir. Ancak bizler Grand İstanbul Airport Hotel olarak bu zahmete son veriyor ve hizmet kalitemiz ile mukayese edildiği zaman benzersiz niteliklere sahip bir hizmet sağlıyoruz.

İstanbul Tüyap Fuar Merkezine Yakın Otel Fiyatları

Özellikle çift kişilik konaklayacak ya da aile odalarını tercih edecek misafirlerimizi son derece avantajlı fiyatlar beklemektedir. Tek kişilik odalarda 180 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet veren otelimiz, müşterilerine konaklayacak kişi sayısı arttığı müddetçe çok daha uygun fiyatlı bir konaklama hizmeti sağlamaktadır.

Otelde Yer Alan Oda Çeşitleri

Otelimizde üç farklı oda çeşidi yer almaktadır. Bu odalardan 5 tanesi üç kişiliktir. Bu oda çeşidi aile olarak konaklayacak olan misafirler için de son derece cazip bir seçenek olarak görülebilir. Aynı zamanda bireysel seyahat eden konuklara özel tek kişilik odalar da tesis bünyesinde yer almaktadır. 6 farklı tek kişilik oda yer alan tesiste her zaman için konuklar yalnız başlarına planladıkları seyahatler için kendilerine uygun bir seçenek bulabilecektir.

Elbette tesisimizde konaklayacak çiftler de unutulmamıştır. Kendilerine özel 25 tane çift kişilik oda da hizmete sunulmuştur. Özetle toplamda 36 adet odasıyla hizmet veren otelimiz, misafirlerini ağırlamak adına sabırsızlıkla beklemektedir.

Otelin Çevresinde Neler Var?

Öncelikle tesise hava yoluyla gelecek olan misafirlerimiz için son derece cazip bir noktada yer alan tesisimiz, Atatürk Havalimanına sadece 5 km mesafede yer alır. Bunun yanı sıra İstanbul Havalimanına sadece 35 km, Sabiha Gökçen Havalimanına ise 65 km mesafede bulunmaktadır. Tüyap Fuar Merkezi ve CNR Expo Fuar Merkezi de otelin yakın çevresinde bulunan cazibe merkezleri arasında yer almaktadır. Bu sayede ulaşım bakımından son derece elverişli bir konumda yer alan oteli tercih etmek için daha makul bir sebep olamaz.

Tesis Bünyesinde Sunulan Hizmetler

Otelde pek çok hizmet yer almaktadır. Ek ücret mukabilinde havaalanı transferi de bunlardan bir tanesidir. Buna ek olarak WİFİ, kuru temizleme, 24 saat resepsiyon ve günlük kat hizmetleri de sunulan hizmetlerden sadece birkaç tanesidir.

Odalarımız

$140.00 per / night
$180.00 per / night
$160.00 per / night
$200.00 per / night

 

İletişim

Open chat
Merhabalar
Grand İstanbul Airport Hotel' e Hoşgeldiniz..
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
Powered by