Grand İstanbul Airport Hotel
Mahmutbey Otel

Mahmutbey Otel

Bağcılar’da Mahmutbey otel hizmetimizi olabildiğince kusursuz ve kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Tüm odalarımız son derece konforlu ve lükstür. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda odalarımızı özel olarak hazırlıyoruz. Tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik olarak üç farklı oda konseptimiz vardır. Tüm odalarımız sizlerin ihtiyacı doğrultusunda donatılmıştır. Asla aksi olamazdı zaten.

Otellerimiz internet ortamında çok olumlu yorumlara sahip.

Mahmutbey Otelleri

Otelimiz Mahmutbey otelleri  içerisindeki en iyi otellerdendir. Bünyemizde oldukça şık ve oldukça konforlu odalardır. Son derece güler yüzlü ve iyi hizmet veren personellere sahibiz.

Mahmutbey Otel Fiyatları

Mahmutbey otel fiyatları anlamında otelimiz oldukça uygundur. Fiyatlarımıza bakarak çok daha net bilgi sahibi olabilirsiniz.

Grand İstanbul Airport Hotel Oda Fiyatlarımız şu şekildedir.

  • Tek kişilik oda geceliği 140 TL,
  • İki kişilik oda (Twin) geceliği 160 TL,
  • Çift kişilik oda geceliği 180 TL,
  • Üç kişilik oda geceliği 200 TL olarak fiyatlandırılmaktadır.

Verdiğimiz hizmet dahilinde aldığımız ücret oldukça ekonomik ve uygundur. Bizimle hemen iletişime geçip daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mahmutbey Otelleri 5 Yıldızlı

Mahmutbey otelleri 5 yıldızlı lar arasında en iyi otellerden biriyiz. Verdiğimiz hizmet gerçekten çok kaliteli ve bu nedenle müşterilerimiz memnundur. Konumumuz yüzünden İstanbul’un 100’den fazla noktasına kolay erişim sağlayabiliyoruz. Otelimizi tercih ederek bu hizmetlerden siz de yararlanabilirsiniz. Sadece 02126511956 numaralı telefonumuzu arayın.

Odalarımız

$140.00 per / night
$180.00 per / night
$160.00 per / night
$200.00 per / night

 

[/vc_column][/vc_row]

İletişim

Open chat
Merhabalar
Grand İstanbul Airport Hotel' e Hoşgeldiniz..
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
Powered by