Odalarımız

$140.00 per / night
$180.00 per / night
$160.00 per / night
$200.00 per / night

Grand Istanbul Airport Hotel

Bütün odalarımız şehir manzaralı olarak önü açıktır. Odalarımızda, ücretsiz internet bağlantısı 24 saat boyunca aralıksız oda servisi LCD Tv, uydu yayını bulunmaktadır. Aynı zamanda çay kahve seti yer alan odalarda minibar, saç kurutma makinası, klima, terlik, bornoz, traş seti, direk olarak telefon bağlantısı da bulunmaktadır. Diğer yandan konuklarımız otelimize giriş yaptığı odalarına yerleştiği zamanda ise tesisimize özel olan hoş geldiniz içeceği ve odalarına meyve sepeti yanında şarap ikramımızda yer almaktadır. Odalarınızın günlük temizlikleri yapılarak çamaşır yıkama ve ütü hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda odalar içerisinde özel eşyalarınız için güvenilir olan çelik kasalarda bulunmaktadır.

Üç Kişilik Oda

Aileler için özel hazırladığımız geniş ve ferah odamız. Tüm odalarımız, temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde planlanmış ve gerekli tüm araçlar bulunmaktadır.

Çift Kişilik Oda

Aileler için özel tasarlanan odamız. Tüm odalarımız, temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde planlanmış ve gerekli tüm araçlar bulunmaktadır.

İki Kişilik (Twin) Oda

İki ayrı yataklı odamız, ihtiyacınıza göre planlanmıştır. Tüm odalarımız, temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde planlanmış ve gerekli tüm araçlar bulunmaktadır.

Tek Kişilik Oda

Tek kişilik konaklamalar için uygun olan odamız, temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde planlanmış ve gerekli tüm araçlar bulunmaktadır.

Open chat
Merhabalar
Grand İstanbul Airport Hotel' e Hoşgeldiniz..
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
Powered by