Grand İstanbul Airport Hotel
Sefaköy Otel

Sefaköy Otel

İstanbul’un Sefaköy Semtimde otel mi arıyorsun? Doğru yerdesiniz. İstanbul Sefaköy otel olarak İstanbul’da sizleri ağırlıyoruz. Ucuz, konforlu, manzaralı otellerimize sizleri bekliyoruz. Güler yüzümüz ve verdiğimiz kaliteli hizmet ile İstanbul’a tekrar konaklamaya geldiklerinde tekrar bizi tercih etmelerini sağlıyoruz. İstanbul seyahatinizde bir karar vermekte zorlanırsanız otellerimizi inceleyebilirsiniz.

Sefaköy Otel Fiyatları

Konaklamak için otel arayanların en önemli parametresi fiyattır. İstanbul Sefaköy otel fiyatları hakkında bir karar veremiyorsanız otellerimizin uygun fiyatta olduğunu görürsünüz. Ödeme kolaylıklarımızdan da yararlanabilirsiniz. Otel oda fiyatlarımızı öğrenmek için 02126511956 günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

Grand İstanbul Airport Hotel Oda Fiyatlarımız şu şekildedir.

  • Tek kişilik oda geceliği 140 TL,
  • İki kişilik oda (Twin) geceliği 160 TL,
  • Çift kişilik oda geceliği 180 TL,
  • Üç kişilik oda geceliği 200 TL olarak fiyatlandırılmaktadır.

Sefaköy Otelleri

Beş yıldızlı Sefaköy otelleri içinde yer alan otelimiz son derece konforlu ve uygun olacaktır. İstanbul’a iş için geliyorsanız otellerimiz tam size göre. Ticaret merkezlerine ulaşmak için toplu taşıma araçlarıyla vakit kaybetmeyin.

Sefaköy Suit Otel

Otelimiz Sefaköy suit otel tam da aradığınız otel olacaktır. Otel odalarımız son derece konforludur, bu yüzden rahat edeceksiniz. Manzara eşliğinde konaklamak isterseniz bizi tercih edin. Farklı tipteki odalarımız olan twin oda, iki kişilik ve üç kişilik odalarımız aileler için uygundur. İş yerine aileniz ile İstanbul’da bir tatil yapmak isterseniz bu oda türlerini tercih etmelisiniz.

Sefaköy Apart Otel

Müşterilerimize olabildiğinde kaliteli hizmet vermeye çalışıyoruz. Verdiğimiz bu hizmetler ile sizlerin güvenini ve mümnuniyetini kazanmaya çalışıyoruz.

Otelimizde konaklayanlar için son derece hijyenik bir lokantamız bulunmakta. Misafirlerimize sabah ve akşam yemeklerini burada yiyebiliyorlar. Otel dışına gezmek için çıkmak isteyen müşterimize taksi ve vip transfer hizmetleri veriyoruz.  Bunlarla birlikte çamaşırhane, kuru temizleme, emanet kasası ve ütü gibi ihtiyaçlarınızı Sefaköy apart otel bünyesinle karşılıyoruz. Daha detaylı hizmet bilgilerimiz için bizi aramanız gerekmekte.

Odalarımız

$140.00 per / night
$180.00 per / night
$160.00 per / night
$200.00 per / night

 

[/vc_column][/vc_row]

İletişim

Open chat
Merhabalar
Grand İstanbul Airport Hotel' e Hoşgeldiniz..
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
Powered by