İstanbul Bağcılar Otelleri

İstanbul Bağcılar ilçesi ticaret merkezlerine ve yeni havalimanına yakın bölgede bulunan bir ilçedir. Grand İstanbul Airport Hotel olarak, otelimizde, havalimanı yolcularına ve İstanbul’a il dışından yurtdışından gelen tüm misafirlere hizmet veriyoruz.

Yeni havalimanına 25 dakikalık bir mesafede bulunuyoruz ve uçuşu ertelenen ya da uçak saatine çok olan yolcuların konaklama ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Otelimiz İstanbul’un önemli ticaret merkezleri olan Giyimkent, Tekstilkenti, İstoç, CNR Fuar merkezi gibi yerlere ortalama 10 dakikalık mesafede bulunuyoruz ve misafirlerimizin buralara rahat ulaşımını sağlıyoruz.

Resepsiyon hizmetlerimizden 24 saat kesintisiz faydalanabiliyor ve rezervasyon yaparak yerinizi istediğiniz zaman ayırtabiliyorsunuz. Otelimizin ücretsiz otoparkından faydalanabiliyor, tüm hizmetlerimizi en iyi şekilde sunuyoruz.

İstanbul Bağcılar Otel Fiyatları

Bağcılar bölgesinde, konforlu hizmet vermeye önem veriyor ve tüm misafirlerimize uygun fiyat seçenekleri sunmaya çalışıyoruz. Otelimiz, en iyi hizmetleri en iyi fiyatlara alabileceğiniz seçenekleri sizleri sunmaktadır.

Tüm personelimiz alanında uzman ekiplerden oluşmakta ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Otelimizde tek kişilik, çift kişilik ve üç kişilik odalar mevcuttur. Odaların yapısına göre günlük fiyatlarımız değişmektedir. Misafirlerimize sunduğumuz güncel fiyatlarımız şunlardır;

  • Tek kişilik oda 180 TL
  • Çift kişilik oda 210 TL
  • Üç kişilik oda 250 TL

Olarak belirlenmiştir. Üç kişilik aileler ya da arkadaş grupları için üç kişilik odalarımız kişi başı fiyatları daha hesaplı olmaktadır. Otelimizde, yeni havalimanına transfer hizmetlerimiz ek ücret ile sunulmaktadır. Farklı yabancı dilleri bilen personellerimiz vardır ve dünyanın her yerinden gelen misafirlerimize en iyi hizmetlerimizi sunmaya çalışıyoruz.

İstanbul Bağcılar Yakınındaki Uygun Otel Fiyatları Bağcılar

İstanbul Bağcılar, ticaret merkezlerine yakınlığı ile ilgi gören bir ilçedir. Grand İstanbul Airport hotel olarak Bağcılar bölgesinde kaliteli, güvenli hizmet sunan uygun fiyat seçenekleri bulunan bir işletmeyiz. Uygun fiyat seçeneklerimiz arasında, oda fiyatlarımız ile birlikte sunduğumuz diğer ek hizmetleri yer almaktadır.

Ek ücret ile sunduğumuz hizmetlerimizden bazıları şunlardır;

  • Kuru temizleme
  • Çamaşırhane
  • Yeni havalimanı transferi

Bu hizmetlerimiz ek ücret ile sunulmakta ve fiyatlarımızın tamamı en uygun seviyededir. Otelimizde sunduğunuz birçok hizmeti ücretsiz olarak sunuyoruz. Ücretsiz hizmetlerimiz hakkında resepsiyondan bilgi alabiliyorsunuz.

Bağcılar Medipol Hastanesine Yakın Oteller

Bağcılar havalimanı ve ticaret merkezlerine yakınlığı kadar, önemli sağlık kuruluşların sınırları içerisinde bulunması ile İstanbul içinden ve dışından çok sayıda kişinin gelmesini sağlamaktadır. Bağcılar Medipol Hastanesine yakın konumdayız ve hastaneye tedavi amaçlı gelen, işlemleri bir günden fazla sürenlere konaklama hizmeti sunuyoruz.

Otelimiz kapasite olarak yeterlidir ve Medipol Hastanesine yakın oteller arasında yer alarak konaklama ihtiyacı olanlara hizmet veriyoruz. Tüm odalarımızda, sınırsız internet erişimini ücretsiz olarak sunuyoruz. Odalarımızda, televizyon, klima, çalışma masası ve çay kahve yapma imkanları bulunmaktadır. Konum itibariyle ulaşım noktalarına ve diğer turistik yerlere yakın olduğumuz için tercih edilmekteyiz.

Bağcılar Devlet Hastanesi Karsısındaki Otel

İstanbul Bağcılar devlet hastanesi sağlık hizmetleri için çok sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir. Hastaneye yakın oluşumuz ve tecrübeli personellerimiz ile verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde çok sayıda kişi tarafından tercih ediliyoruz.

Müşterilerimiz aldıkları hizmetler karşılığında ödemelerin farklı para türleri ile yapabiliyorlar. Grand İstanbul Airport Hotel olarak tüm müşterilerimize Türk lirası, Euro ve dolar ile ödeme seçeneği sunuyoruz. Kredi kartı ile ödeme yapılabiliyor. Ön rezervasyon yapanlar, sitemizin ödeme bölümündeki mail order formunu doldurarak ödemelerini güvenli olarak yapabiliyorlar.

Müşterilerimiz, Bağcılar devlet hastanesine, ticaret merkezlerine ya da İstanbul havalimanına gelen kişilerden oluşmaktadır. Otelimizde konforlu hizmetleri her zaman en uygun fiyatlara alabiliyorsunuz. Odalarımız konforlu ve ekonomik konaklama için oldukça kullanışlıdır.

 

Odalarımız

$140.00 per / night
$180.00 per / night
$160.00 per / night
$200.00 per / night

 

İletişim

Open chat
Merhabalar
Grand İstanbul Airport Hotel' e Hoşgeldiniz..
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
Powered by